Telefon

08 - 26 48 10

Adress

Ulvsundavägen 110

168 67 Bromma, Stockholm

Öppna i Google Maps

Öppetider

Måndag-fredag kl 09.00 - 17.00

Dag före helgdag stänger vi kl 15.00

Övrig tid låsjour via telefon 08-26 48 10

    Vi kontaktar dig!

    Fyll i dina uppgifter i formuläret nedan så kontaktar vi dig per epost eller telefon inom kort

    Vad är du intresserad av?

    SäkerhetsdörrBranddörrGarageportarEntréportarTrapphusrenoveringÖvriga Tjänster

    Bifoga bild (max 8 mb):

    Medarbetare

    Varmt välkomna att kontakta oss

    VD

    Richard Poole

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: richard@proloc.se

    Försäljning

    Arthur Adell

    Telefon: 08-470 33 35

    E-post: arthur@proloc.se

    Försäljning

    Joel Särman

    Telefon: 08-470 33 34

    E-post: joel@proloc.se

    Allmänna frågor

    Växel

    Telefon: 08-26 48 10

    E-post: info@proloc.se

    Inköp

    Axel Leijonborg

    Telefon: 08-470 33 37

    E-post: axel@proloc.se

    Inköp

    Carl Willberg-Johnn

    Telefon: 08-470 33 36

    E-post: carl@proloc.se

    Koordinator

    Frida Hägermalm

    Telefon: 08-470 33 32

    E-post: frida@proloc.se

    Koordinator

    Tina Poole

    Telefon: 08-470 33 39

    E-post: tina@proloc.se

    Arbetsledare

    Gregory Majdan

    Telefon: 08-470 33 32

    E-post: gregory@proloc.se

    Arbetsledare

    Piotr Biela

    Telefon: 08-470 33 32

    E-post: piotr@proloc.se

    Arbetsledare

    Bogdan Skiba

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: bogdan.s@proloc.se

    Arbetsledare

    Andrzej Bialek

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: andrzej.b@proloc.se

    Ekonomi

    Birgitta Ericson

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: birgitta@proloc.se

    Ekonomi

    Andreas Ramstedt

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: andreas@proloc.se

    Tekniker

    Tomas Molinder

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: tomas@proloc.se

    Tekniker

    Per Ramstedt

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: per@proloc.se

    Snickare

    Leszek Ogrodny

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: leszek.o@proloc.se

    Snickare

    Dariusz Kozyra

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: dariusz.k@proloc.se

    Snickare

    Andrzej Szelagowski

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: andrzej.s@proloc.se

    Lagerchef

    Tomasz Sniechorski

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: tomasz@proloc.se

    Snickare

    Tomasz Szymkowiak

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: tomasz.s@proloc.se

    Snickare

    Maciej Szymkowiak

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: maciej.s@proloc.se

    Snickare

    Jan Kusiak

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: jan.k@proloc.se

    Snickare

    Bartlomiej Kusiak

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: bartec.k@proloc.se

    Snickare

    Ryszard Woszczak

    Telefon: 08-470 33 31

    E-post: ryszard@proloc.se